Společný trénink s B. L. M.

Věnujete se sportovní nebo lovecké střelbě a stále nejste spokojeni se svými výsledky? Využijte možnosti spolupráce se zkušeným střeleckým lektorem. Jeho náhled Vám umožní posunout se vpřed v okamžiku, kdy se zlepšujete sami už jen velmi obtížně.

Zúčastněte se společných tréninků s Bohdanou L. Milcovou.

Řízený trénink je osvědčeným nástrojem k efektivnímu nárůstu střelecké výkonnosti a zároveň nejlevnější cestou ke zlepšení Vašich výsledků. Čas, který byste jinak strávili sami na střelnici bez očekávaného efektu, můžete při řízeném tréninku mnohem rychleji proměnit v cenné střelecké dovednosti.

Trénink je určený pro střelce, kteří se chtějí zdokonalit ve střelbě pod dohledem zkušeného instruktora. Této role se neujme nikdo jiný než sama Bohdana L. Milcová – mistryně ČR ve střelbě z velkorážní pušky a držitelka rekordu ve střelbě na pohyblivé terče dle pravidel ISSF. Trénink je vhodný i pro střelce z malorážných pušek.

V průběhu tréninku Vám pomůže najít chyby, kterých se při střelbě nevědomky dopouštíte. Posune tak Vaše  dovednosti velmi rychle a efektivně vpřed.

Co budete potřebovat:

K účasti na společném tréninku budete potřebovat vlastní zbraň a střelivo. Další potřebné vybavení a střelecké pomůcky Vám po předchozí dohodě zapůjčíme. 

V případě, že nevlastníte odpovídající zbraň, nabízíme Vám též možnost jejího zapůjčení.

Časová náročnost: 7h Optimální počet střeliva: 60ks

V ceně je zahrnuto:

  • střelecký trenér
  • využití střelnice
  • terče