Řízený trénink

Společné tréninky s Bohdanou L. Milcovou

Věnujete se sportovní nebo lovecké střelbě a stále nejste spokojeni se svými výsledky? Využijte možnosti spolupráce se zkušeným střeleckým lektorem. Jeho náhled Vám umožní posunout se vpřed v okamžiku, kdy se zlepšujete sami už jen velmi obtížně.

Zúčastněte se společných tréninků s Bohdanou Lukešovou.

Řízený trénink je osvědčeným nástrojem k efektivnímu nárůstu střelecké výkonnosti a zároveň nejlevnější cestou ke zlepšení Vašich výsledků. Čas, který byste jinak strávili sami na střelnici bez očekávaného efektu, můžete při řízeném tréninku mnohem rychleji proměnit v cenné střelecké dovednosti.

Trénink je určený pro střelce, kteří se chtějí zdokonalit ve střelbě pod dohledem zkušeného instruktora. Této role se neujme nikdo jiný než sama Bohdana Lukešová – mistryně ČR ve střelbě z velkorážní pušky a držitelka rekordu ve střelbě na pohyblivé terče dle pravidel ISSF.

V průběhu tréninku Vám pomůže najít chyby, kterých se při střelbě nevědomky dopouštíte. Posune tak Vaše dovednosti velmi rychle a efektivně vpřed. Trénink je vhodný i pro střelce z malorážných pušek.

Co budete potřebovat:

K účasti na společném tréninku budete potřebovat vlastní zbraň a střelivo. Pro účast na tréninku je nezbytné mít správně namontovaný puškohled, aby jej bylo možné správně používat. Pokud máte pochybnosti o správnosti sestavení vaší zbraně, doporučujeme před tréninkem naši střelnici navštívit a nechat si zbraň zkontrolovat, optiku případně znovu namontovat a následně zbraň nastřelit.

V případě, že nevlastníte odpovídající zbraň, nabízíme Vám též možnost jejího zapůjčení. Další potřebné vybavení a střelecké pomůcky Vám po předchozí dohodě zapůjčíme.

V případě, že nevlastníte odpovídající zbraň, nabízíme Vám též možnost jejího zapůjčení.

Časová náročnost: 7h (od 10 do 17 hodin)

Optimální počet střeliva: 60ks

V ceně Kč 3.790,- je zahrnuto:

  • střelecký trenér
  • využití střelnice
  • terče

Závaznou rezervaci místa provedete úhradou ceny tréninku bankovním převodem na účet.

BÚ: 2400361998/2010. Jako variabilní symbol uveďte datum vašeho narození ve formátu DDMMRRRR. Děkujeme.